O nas • Auras - Oferta dla klientów indywidualnych

to komfort dla ciebie i Twojej rodziny

Komfort to coś więcej niż wygoda użytkowania, to innowacyjne rozwiązania, przyjazna i profesjonalna obsługa oraz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Wiemy, że każdy z nas ma inne wymagania co do rozwiązań grzewczo – klimatyzacyjnych, dlatego stawiamy na najnowocześniejsze technologie, które idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Dzięki autorskim projektom jesteśmy w stanie zapewnić długoletnią jakość.

to naturalnie dobre rozwiązania

Dbałość o środowisko płynie z naszej natury. Preferowane przez nas rozwiązania w zakresie pomp ciepła, przetwarzania energii słonecznej i wiatrowej pomagają w osiąganiu harmonii pomiędzy technologią a ekologią. Nasze rozwiązania konstruowane są tak, by przyczyniały się do jak największego zmniejszania emisji i ograniczania zużycia energii. Dostarczane wraz z instalacją urządzenia spełniają klasę energetyczną „A”.

to oszczędność dla Twojego portfela

Naszym zdaniem nie warto oszczędzać na jakości, bo to właśnie profesjonalne projekty zapewniają prawdziwe oszczędności. Nie uznajemy kompromisów w częściowym stosowaniu technologii energooszczędnych, ponieważ tylko w pełni dopasowane rozwiązania przynoszą wymierne efekty. Dzięki nam zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, lecz również przestrzeń, którą uwalniamy od zbyt dużej ilości urządzeń.